Bir Zamanlar Çukurova'nın Sevda'sı ölecek mi, ne olacak? Nazan Kesal diziye veda mı ediyor?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Bu hafta 100. bölümü yayınlanacak olan dizi de Sevda karakteri vuruluyor. Bu sebeple aramalarda , Bir Zamanlar Çukurova Sevda ölecek mi, ne olacak? Nazan Kesal diziye veda mı ediyor? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Sevda'sı ölecek mi, ne olacak" Nazan Kesal diziye veda mı ediyor"

Perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal'ın diziye veda edeceği konuşuluyor. Atv'de ekrana gelen yapım yıllardır televizyon dizileri arasında en beğenilen projelerden biri olarak gösteriliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Sevda ölecek mi, ne olacak? Nazan Kesal diziye veda mı ediyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEVDA ÖLECEK Mİ, NE OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda karakterine hayat veren Nazan Kösal'ın diziden ayrılacağı öne sürüldü. Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, reyting rekortmeni dizinin Sevda'sı, usta oyuncu Nazan Kesal'ın ekibe veda edeceği iddia edildi. Kesal'ın adı bir süredir Bergen filminde Demet Evgar'ın annesi rolü için geçiyor.

Oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova'dan ne şekilde ayrılacağı ise henüz bilinmiyor.

NAZAN KESAL KİMDİR?

Nazan Kesal, 28 Mart 1969 tarihinde Manisa, Köprübaşı ilçesinde doğmuştur. Asıl adı Nazan Kırılmış'dır. İlkokul, ortaokul ve liseyi Salihli'de okudu. Salihli Ticaret Lisesinden mezun oldu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro - Oyunculuk bölümünde 1991 yılında mezun oldu. Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde yüksek lisansını yaptı.

1996 - 2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. 2004 başında Bursa Devlet Tiyarosu'na atanan sanatçı, Ankara Sanatevi Tiyatrosu, Tiyatro Ayna, Tiyatro İstanbul, Diyarbakır Sanat Merkezi gibi özel topluluklarda da çalıştı.

Nazan Kesal, 18 Aralık 2005 tarihinde oyuncu Ercan Kesal ile evlendi. Poyraz (d.2006) adında bir oğlu vardır.

Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşen Nazan Kesal, Tv dizileri, sinema ve reklam filmlerinde rol aldı. 1996 - 2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı.

2004 başında Bursa Devlet Tiyarosu'na atanan sanatçı, Ankara Sanatevi Tiyatrosu, Tiyatro Ayna, Tiyatro İstanbul, Diyarbakır Sanat Merkezi gibi özel topluluklarda da çalıştı. Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde master yapmıştır.

NAZAN KESAL ÖDÜLLERİ

2006 - 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali - En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü (İklimler)

2011 - 30. Uluslararası İstanbul Film Festivali - En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Saç)

2012 - 17.Sadri Alışık Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu (Saç)

2012 - 44.Siyad Türk Sineması Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu (Saç)

2014 - 25. Ankara Uluslararası Film Festivali - En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Daire)

2016 - 21. Nürnberg Türkiye/Almanya Film Festivali - En iyi kadın oyuncu (Toz Bezi)

  • Bir Zamanlar Çukurova Sevda ölecek mi
  • Bir Zamanlar Çukurova Sevda diziden ayrılacak mı
  • nazan kesal
  • nazan kesal bir zamanlar çukurova
  • nazan kesal kimdir
  • nazan kesal kaç yaşında
Tüm Magazin haberleri için tıklayın