Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga etmişlerdi... Murat Ünalmış'tan Kerem Alışık hakkında suç duyurusu

Geçtiğimiz günlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol arkadaşı olan Kerem Alışık ve Murat Ünalmış arasında gerginlik yaşanmış duruma yapımcı el atmıştı. Ancak ikili sakinleştiremeyince set iptal edilmişti. Gerginlik devam ederken Murat Ünalmış'ın Kerem Alışık hakkında suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga etmişlerdi... Murat Ünalmış'tan Kerem Alışık hakkında suç duyurusu

ATV'de ekrana getirilen başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Hande Soral'ın rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova setinde gerginlik yaşanmıştı. Kerem Alışık'ın çekimler esnasında sahne değiştirmek istediğini gören Murat Ünalmış duruma tepki gösterdi ve ikili arasında gerginlik yaşandı.

Alışık, Ünalmış'a hakaret edince tansiyon bir anda yükseldi. Yönetmen Saraçoğlu seti paydos etti. Bu sırada tartışma yönetmen tarafından da kayda alındı ve görüntüler yapım şirketine iletildi.

Gerginlik giderek artarken Adana'da çekimleri yapılan Bir Zamanlar Çukurova setine dizinin yapımcısı Timur Savcı bir ziyaret gerçekleştirdi.

KEREM ALIŞIK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Magazin Hattı programının özel haberine göre, yaşanan olayın ardından Murat Ünalmış geçen cuma avukatı Bulutcan Kıran aracılığıyla Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu ve İsmail Kerem Alışık hakkında kendisine hakaret ettiğini belirterek suç duyurusunda bulundu.

OLAYIN VİDEO KAYDI OLDUĞU İFADE EDİLDİ

Dizinin oyuncuları Nazan Kesal, Bülent Polat, Hilal Altınbilek, Polen Emre, Şahin Vural ve yönetmen Murat Saraçoğlu'nun da görgü tanığı olarak ifade vermeye hazır olduklarının belirtildiği dilekçede olayın video kaydının da olduğu ifade edildi.

Yapılacak soruşturmanın ardından Kerem Alışık hakkında kamu davasının açılıp açılmayacağı ise merak konusu oldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın