Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Hakan'ı İbrahim Çelikkol kaç yaşında, aslen nereli?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 4. sezon heyecanı başlıyor. Adana'da çekimleri devam eden dizi, büyük rekabet yaşandığı için hikayesinde ve çekim alanlarında önemli yenilikler yaptı. Yeni sezonda İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi iki önemli oyuncuyu kadrosuna katan dizi hakkında araştırmalar da hız kazandı. Tüm dizi takipçileri Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Hakan'ı İbrahim Çelikkol kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. İşte İbrahim Çelikkol hakkında tüm merak edilenler...

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu kimdir" Bir Zamanlar Çukurova'nın Hakan'ı İbrahim Çelikkol kaç yaşında, aslen nereli"

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni sezonuyla ekran hayatına merhaba diyecek. Dizinin yeni sezon kadrosu ve hikayesinde değişiklikler yapıldı. Yeni sezonda diziye dahil olan isimlerden biri de İbrahim Çelikkol oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Hakan'ı İbrahim Çelikkol kaç yaşında, aslen nereli? İşte tüm detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HAKAN GÜMÜŞOĞLU KİMDİR?

İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir'le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan karakterini canlandıracak.

Bir Zamanlar Çukurova Ümit ölecek mi? Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova Murat Ünalmış diziden ayrıldı mı?

Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan'ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova'da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir.

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm izle tek parça! Atv Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni sezon 103. bölüm full izle!

İBRAHİM ÇELİKKOL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 yılında Kocaeli'nde dünyaya geldi. Kariyerine profesyonel modellik yaparak başlayan İbrahim Çelikkol hayatının bir döneminde profesyonel olarak Basketbol ile ilgilendi. Basketbol liginde oynayan İbrahim Çelikkol genç milli oldu. Basketbolu bıraktıktan sonra oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncu için dönüm noktası ise yönetmen Osman Sınav ile tanışması oldu.

Birçok film ve dizide rol alan İbrahim Çelikkol'un ilk oyunculuk deneyimi ise 2008 yılında çekilen Pars:Narkoterör filmi ile oldu. İbrahim Çelikkol bu filmde Şamil Baturay karakterine hayat verdi. Daha sonra sırasıyla M.A.T, Keskin Bıçak ve Karadağlar adlı dizilerde rol aldı. 2012 yılında vizyona giren Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol, 2011-12 yıllarında TV ekranında yayınlanan İffet dizisinde Cemil Özdemir karakterine hayat verdi.

16 Şubat 2012'de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453'te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013-2014 yılları arasında Merhamet dizisinde Fırat Kazan'ı canlandırdı. 2014'te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016'da başlayan Kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır. Son olarak TV8'de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterini canlandırmıştır.

2017 yılında Mihre Mutlu ile evlendi. Bir çocukları var.

MİHRE MUTLU ÇELİKKOL KİMDİR?

Oyuncu İbrahim Çelikkol 2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile evlendi. Mihre Mutlu 1989 doğumludur.

İBRAHİM ÇELİKKOL'UN OYNADIĞI FİLM VE DİZİLER

2007 – Pars Narkoterör (Şamil Baturay) (Sinema Filmi)

2009 – M.A.T (Sinan Atalay) (TV Dizisi)

2010 – Karadağlar (Gül Ali Karadağ) (TV Dizisi)

2010 – Keskin Bıçak (Mithat) (TV Dizisi)

2011 – İffet (Cemil) (TV Dizisi)

2012 – Fetih 1453 (Ulubatlı Hasan) (Sinema Filmi)

2013 – Merhamet (Fırat Kazan) (TV Dizisi)

2014 – Sadece Sen (Ali) (Sinema Filmi)

2014 – Kod Adı Reaksiyon (Oğuz Ayaz) (TV Dizisi)

2015 – Kördüğüm (Ali Nejat) (TV Dizisi)

2016 – Seddülbahir 32 Saat (Mehmet) (TV Dizisi)

2017 – Siyah Beyaz Aşk (Ferhat) (TV Dizisi)

2018 – Muhteşem İkili (Mert Barca) (TV Dizisi)

  • Bir Zamanlar Çukurova Hakan kimdir
  • Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu
  • Bir Zamanlar Çukurova İbrahim Çelikkol
  • İbrahim Çelikkol kimdir
  • İbrahim Çelikkol kaç yaşında
  • İbrahim Çelikkol eşi kimdir
  • İbrahim Çelikkol aslen nereli
Tüm Magazin haberleri için tıklayın