Berrak Tüzünataç çocukluk hayalini açıkladı... Duyan kulaklarına inanamadı

Birçok başarılı projede rol almış olan güzel oyuncu Berrak Tüzünataç bir dergi için Kayseri Erciyes'te karlar içinde özel pozlar verdi. Verdiği röportajda çocukluk hayalini açıklayan Berrak Tüzünataç, 'Dansöz olmak istiyormuşum. Bu kararım pek teşvik edilmemiş olacak ki ilkokulda bilim kadını olmak istediğimi beyan etmişim bir anket defterinde.' dedi.

Berrak Tüzünataç çocukluk hayalini açıkladı... Duyan kulaklarına inanamadı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, Hello dergisine röportaj verdi. Dergi için Kayseri Erciyes'te düzenlenen çekimler için kamera karşısına geçti.

Röportajda çocukluk hayali sorulan ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, şu yanıtı verdi:

"Dansöz olmak istiyormuşum. Bu kararım pek teşvik edilmemiş olacak ki ilkokulda bilim kadını olmak istediğimi beyan etmişim bir anket defterinde. Sonuç olarak oyuncu oldum. Buyurun size tatlı, kısa bir fıkra"

Tüzünataç, "Özgürlük hissi benim için biraz hayati. Kendi içinde samimiyeti ve gerçekliği çok arayan biriyim. Kendimi bildim bileli hayalperestim. Çok hayal kurarım, meşgul dönemlerde hayal kurmayı özlerim hatta" şeklinde konuştu.

Kıskanç olmadığını ifade eden Tüzünataç, "Kıskanç değilim. Aksine özgürlüğüne düşkünümdür ve karşımdakine de aynı alanı açmaya özen gösteririm. Her eylemimizin bir bedeli olduğunun farkındayız" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın