Berfu Yenenler'den bomba paylaşım: Acun Ilıcalı duası

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile yıldızı parlayan Eser Yenenler ile mutlu bir evliliği olan Berfu Yenenler dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Acun Ilıcalı'nın düğünde yaptığı paylaşıma kendi sayfasında yer veren Yenenler, 'Acun Ilıcalı duası' notu düştü. Berfu'nun paylaşımı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

2019 yılında Eser Yenenler ile nikah masasına oturan, aynı yıl oğlu Kuzey'i geçtiğimiz mart ayında da Mete'yi kucağına alan Berfu Yenenler, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Günlük hayatından sık sık kesitler yayınlayan 2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler, son paylaşımı ile sosyal medyada gündem oldu. Takipçilerini güldüren paylaşımlarda bulunan Yenenler şimdi de düğününe ait bir kareyi paylaştı.

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı'nın düğün günü yaptığı paylaşımı yeniden sayfasında yayınlayan Berfu Yenenler, Ilıcalı'nın mesajını ti'ye aldı. Yenenler mesajda yer alan "Küçük Eserler dolaşsın artık etrafınızda" duasını paylaşarak "Acun Abi: Küçük Eserler dolaşsın artık etrafımızda. İki sene sonra biz:" notuyla bir video paylaştı.

Berfu Yenenler'in Acun Ilıcalı paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın