Belçim Bilgin'e söylediği sözler kafaları karıştırdı... Beren Saat ne demek istedi? 'Sen hep aileni tercih ettin'

Başrollerinde Selçuk yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazal Kaya gibi isimlerin yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Bihter karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Beren Saat, 15 yıllık dostu Belçim Bilgin ile objektif karşısına geçti.

Belçim Bilgin'e söylediği sözler kafaları karıştırdı... Beren Saat ne demek istedi" 'Sen hep aileni tercih ettin'

Yaklaşık 15 yıldır dost olan Aşk-ı Memnu'nun Bihter'i Beren Saat ve Yılmaz Erdoğan'ın eski eşi Belçim Bilgin Magnet Quarterly dergisi için kamera karşısına geçti. Beren Saat'in dergi için verdiği röportajda Belçim Bilgin hakkında söyledikleri kafaları karıştırdı.

Yılda sadece dört kez yayınlanan Magnet Quarterly dergisi için objektif karşısına geçen Beren Saat ve Yılmaz Erdoğan'ın eski eşi Belçim Bilgin'in verdiği poz sosyal medyada büyük ses getirirken hayranlarından büyük beğeni topladı.

BEREN SAAT'TEN KAFA KARIŞTIRAN AÇIKLAMA

Belçim Bilgin ve Beren Saat Magnet Quarterly dergis, için birbirleriyle röportaj da yaptı. Aşk-ı Memnu'nun Bihter'i Beren Saat, 'Ben daha erken aile tercihinde bulundun, ben hep kariyer tercihinde bulundum. Madalyonun öbür yüzünü yaşasak ne deneyimlerdik tecrübesini hayat bize yaşatmış oldu' sözleri ile kafaları karıştırdı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın