'Beni çağırırsa gitmem' demişti... Mahmut Tuncer İbo Show'a konuk oluyor

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 9 yıl ara verdiği ekranlara İbo Show ile muhteşem bir dönüş yaptı. İlgiyle takip edilen İbo Show'un sezon finali bölümüne konuk olacak isimler gündem oldu. İbrahim Tatlıses ile küs olan ve 'çağırsa gitmem' diyen Mahmut Tuncer, İbo Show'a konuk oluyor. Küslüğün son bulacağı programa Mehmet Ali Erbil ve Gülben Ergen de konuk oldu.

'Beni çağırırsa gitmem' demişti... Mahmut Tuncer İbo Show'a konuk oluyor

Silahlı saldırıya uğramasının ardından sağlık durumunun iyi gitmesiyle birlikte ekranlara 9 yıl aradan sonra dönen İbrahim Tatlıses, İbo Show programı ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor.

İbrahim Tatlıses'e kırgın olan ve daha önce programa gitmeyeceğini söyleyen Mahmut Tuncer'in İbo Show'un sezon finali bölümüne konuk olacağı öğrenildi. İbo Show'a Mahmut Tuncer'in yanı sıra Mehmet Ali Erbil ve Gülben Ergen de konuk olacak.

Tuncer, eski dostu Tatlıses'le ilgili 'Baş tacı. Bize emeği çoktur. Saygımız, sevgimiz sonsuz ama beni çağırırsa gitmem' demişti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile İbrahim Tatlıses'e sitem eden Tuncer, 'Ben çok kırıldım, ben daha önce hastanede ufak bir ameliyat geçirdim. Biz mesela kendisi hastanedeyken 15 gün hastaneden çıkmadık. Ben mesela ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki geçmiş olsun der' ifadelerini kullanmıştı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın