Behzat Uygur Kerem Bürsin'i tiye aldı... Sosyal medya sallandı

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan karakteri ile izleyici karşısına çıkan Kerem Bürsin, Hande Erçel ile açtığı canlı yayında mekanlarda maske takmayanlar hakkında 'Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya... Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya affedersiniz ama siz salaksınız... 'I'm sorry' (üzgünüm) Salaksınız... Ailelerinizi, insanları bir düşünün.' demişti. Behzat Uygur da Kerem Bürsin'in açıklamasını tiye aldığı bir paylaşımda bulundu.

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan canlı yayın yaptı. Yayında 'Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya... Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya affedersiniz ama siz salaksınız... 'I'm sorry' (üzgünüm) Salaksınız... Ailelerinizi, insanları bir düşünün.' ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin, 'salaksınız' tabirini kullanmasının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Yakışıklı oyuncu söyleminin yanlış olduğunu belirterek 'Herhangi bir etkinliğe gideceksek maske takmak sorumluluk almak demek. Setlerde ise maalesef oyuncular maske takamıyor çünkü senaryolar buna göre yazılmıyor ama önlem alınıyor. Yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim ama en önemlisi maskelerimizi takalım lütfen.' diyerek özür diledi.

Behzat Uygur, Kerem Bürsin'in 'salaksınız' sözlerini tiye aldı. Sosyal medya hesabından paylaştığı video büyük ilgi gördü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın