Başı dertte... Aleyna Tilki'ye Covid-19 soruşturması!

Şimdilerde Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformunda yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol alan ünlü popçu Aleyna Tilki'nin başı söylemleri nedeniyle derde girdi. Geçtiğimiz günlerde 'Anneme, kendime ve kardeşime aşı yaptırmayacağım çünkü güvenmiyorum' açıklamasında bulunan Aleyna Tilki'yi bir vatandaş CİMER'e şikayet etti. Genç popçu hakkında soruşturma başlatıldı.

Başı dertte... Aleyna Tilki'ye Covid-19 soruşturması!

Çıkardığı İngilizce şarkısının ardından beklediği desteği görmediğin söyleyen ve Demet Akalın'la polemik yaşayan Aleyna Tilki şimdi de davalık oldu.

Geçtiğimiz günlerde gazeteciler ile sohbet ettiği esnada koronavirüs aşısı hakkında söylemlerde bulunan Aleyna Tilki'nin başı derde girdi.

Aleyna Tilki'nin 'Anneme, kendime ve kardeşime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum. İnsanları koronavirüs değil, ilaçlar öldürüyor olabilir mi?' açıklamasının ardından bir vatandaş genç popçuyu CİMER'e şikayet etti.

Günaydın'ın haberine göre; söz konusu vatandaş, dilekçesinde "Aleyna Tilki, devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden oldu" ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki hakkında 'halkı korku ve paniğe sürüklediği' iddiasıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından 'Aradan 12 gün geçti, bir semptomum bile olmadı. Bu testlere nasıl güveneceğiz?' paylaşımında bulunmuştu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın