Barış Kılıç Uzak Şehrin Masalı için imaj değiştirdi

Son olarak Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Kaya karakteri ile büyük beğeni toplayan Barış Kılıç, yeni projesi Uzak Şehrin Masalı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizisi için imaj değiştiren Barış Kılıç'ın son hali sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı takipçileri ünlü oyuncunun uzun sakallı halini beğenirken bazıları ise beğenmediğini dile getirdi.

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerinde Eda Ece, Berk Oktay ve Şevval Sam gibi isimlerle birlikte rol alan Barış Kılıç'ın kadroya veda etmesinin ardından yeni projesi merak konusu oldu.

25 Film'in Kars'ta çekeceği 'Uzak Şehrin Masalı' dizisi ile anlaşma sağlayan Barış Kılıç, Aslıhan Güner, Timur Acar ve Gonca Vuslateri gibi başarılı isimlerle başrolü paylaşacak.

Yeni projesi için sakal bırakarak imaj değiştiren Barış Kılıç, o anları 'Uzak Şehrin Masalı' notuyla sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü oyuncuya sakalı yakıştırırken, bazıları ise eski haline dönmesini istedi.

İşte Barış Kılıç'ın yeni imajı...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın