Bahar Candan'ın söyledikleri stüdyodakileri korkuttu

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, katıldığı 2. Sayfa programında yaptığı açıklamalar ile gündem oldu. İnsanların 3. boyutta olduğunu ancak kendisinin 7. boyutta olduğunu ifade eden Canda, sunucuya 'Arkanda uzaylı var' dedi. Gülşen Yüksel Salt, Candan'ın sözlerinin ardından panikle arkasına dönerken konuk Yeliz Yeşilmen kahkahalarına hakim olamadı.

Katıldığı moda yarışması ile popüler olan Bahar Candan, TV8 ekranında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının bugünkü konuğu oldu.

Dilan Çiçek Deniz'in İngilizce videosu ile ilgili konuşan Candan, bir anda sunucuya dönerek "Arkanda uzaylı var" dedi. Candan'ın sözleri karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Gülşen Yüksel Salt bir anda arkasına dönerken rejiden kamera kayıtlarını kontrol etmesini söyledi.

Açıklamalarına devam eden Bahar Candan, şunları söyledi: "Arkanda uzaylı var gerçekten. Şimdi şu tarafa geçti. Şuan da onun kendini ifade etmesi için bir dili yok. 7. boyuttaki sinyaller bunlar."

Bahar Candan'ın sözleri karşısında Yeliz Yeşilmen gülme krizine girdi. Yeşilmen'in tepkisine sessiz kalamayan Candan, "Siz 3. boyutta olduğunuz için kahkaha atmanız çok normal" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın