Aynı filmde olan Barış Arduç ve Hande Erçel ilk fotoğraflar geldi

Barış Arduç ile Hande Erçel, Rüzgara Bırak filminin başrolünü paylaşıyor. Çekimleri Urla, Alaçatı ve Çeşme'de gerçekleşecek olan filmin okuma provası için yan yana gelen Barış Arduç ile Hande Erçel'den ilk kare geldi.

Aynı filmde olan Barış Arduç ve Hande Erçel ilk fotoğraflar geldi

Son dönemin popüler isimlerinden olan Barış Arduç ve Hande Erçel, başrolünde yer alacakları Rüzgara Bırak filmi için bir araya geldi. Hande Erçel ile Barış Arduç'un yer aldığı proje ilk olarak "Bir Başka Aşk" adıyla tanıtıldı ancak sonradan "Rüzgara Bırak" olarak değiştirildi. Projenin çekimleri yaz boyunca Urla, Çeşme ve Alaçatı'da yapılacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yönetmen koltuğuna Engin Erdem'inoturacağı filmin çekimleri bayramdan sonra başlayacak. İki başarılı oyuncu, ilk okuma provası için bir araya geldi. Oldukça keyifli görünen oyuncuların yan yana çekilen fotoğrafları da sevenlerini heyecanlandırdı.

RÜZGARA BIRAK FİLMİNİN KONUSU NE?

"Ege Yazıcı (Barış Arduç) ile Aslı Mansoy (Hande Erçel) Yazman Şirketler Grubu'nun iki veliahdıdır. şirketler grubunun CEO'luğunu yürüten Aslı İstanbul'da, Ege ise Çeşme'de yaşamaktadır. Yıllar sonra bu ikili karşı karşıya gelir. Nedeni de batma tehlikesi yaşayan şirketin geleceğidir.

Yurt dışından sonra Çeşme'de yaşanmaya başlayan Ege'nin sörf okulu kurduğu koya dev bir otel yapılmasına izin vermesi kısa vadede şirketi kurtarmak için en önemli adım olacaktır. Aslı yönetim kurulunun toplantısının ardından bir maceraya atılır. Şehirli Aslı ile Çeşme'de bir doğa savaşçısı olarak keyifli bir hayat süren Ege yıllar sonra buluşur. Bu başta zıt gibi görünen iki genç şirketlerine mi, sörf koyuna mı yoksa birbirlerine mi sahip çıkacaklardır?"

  • Rüzgara Bırak
  • barış arduç
  • hande erçel
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın