Aylardır bugünü bekliyordu! Demet Özdemir tüm birikimini yatırdığı yeni evine taşındı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir, geçtiğimiz Ekim ayında tüm yatırımını Zekeriyaköy'den aldığı bir villaya yapmıştı. Yaptığı her paylaşım ile sosyal medyada konuşulan başarılı oyuncu, 4 milyon liralık evine sonunda kavuştu.

Hem aşk hem de iş hayatı ile sürekli gündeme gelen güzel oyuncu Demet Özdemir'in, Oğuzhan Koç ile ilişki yaşaması magazin gündemini uzun bir süre meşgul etmişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir, reklam ve dizilerden kazandığı parayla yeni evine yatırım yaptı. Lüks evinin tadilatını aylarca bekleyen güzel oyuncu sonunda evine taşındı.

Hürriyet'in haberine göre; Dizi ve reklamlardan kazandığı parayla akıllıca bir yatırım yapan Özdemir, aylardır evinin dekorasyonuyla uğraşıyordu. Hatta işler bir türlü bitmeyince kirada oturduğu Acarkent'teki dairesinden çıkmış, yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı'nın yanına taşınmıştı.

Güzel oyuncunun evinin tadilatı sonunda bitmiş. Demet Özdemir geçtiğimiz günlerde yeni evine taşınmış. Şimdilerde set yoğunluğundan evinin tadını tam çıkaramasa da Demet Özdemir iyi bir yatırım yaptı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın