Ata Çağlayan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Seda Sayan ve Ata Çağlayan arasında kaç yaş var?

Ata Çağlayan ve Seda Sayan arasında aşk iddiaları gündeme gelmişti. İkilinin, İstanbul Ortaköy'de bir mekandan çıkarken görüntülenmelerinin ardından, Ata Çağlayan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Seda Sayan ve Ata Çağlayan arasında kaç yaş var? gibi soruların yanıtı merak edilmeye başlandı. İşte konuya dair tüm merak edilenler...

Ata Çağlayan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor" Seda Sayan ve Ata Çağlayan arasında kaç yaş var"

Ata Çağlayan magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda adı Seda Sayan ile aşk iddialarına karışan isim hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler bulunuyor. Peki, Ata Çağlayan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Seda Sayan ve Ata Çağlayan arasında kaç yaş var? Haberimizin içerisinden Ata Çağlayan ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

ATA ÇAĞLAYAN KİMDİR?

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan İbrahim Ata Çağlayan, 1978 yılında İstanbul doğmuştur. Yüksek lisansını Kültür Üniversitesi'nde yapıp Bilgisayar Yüksek mühendisliği unvanını almıştır. Hollanda Amsterdam'dan merkezli World Business Assembly (Dünya İş Konseyi) Uluslararası Organizasyon Direktörlüğünü üstlenmiştir.

Ulusal çapta; medya, moda, iş dünyası kapsamında organizasyonlar yaparak ödül geceleri ve daha bir çok etkinlikler düzenlemiştir.

Bu etkinler arasında en dikkat çekenleri Best of Years Awards (Yılın Enleri Ödülleri), International The Beauty Awards (Uluslararası Güzellik Ödülleri), International City Awards (Uluslararasi Şehir Ödülleri) gerçekleştirmiştir.

Ayrıca; Show Max, Beyaz Tv ve Tv8 international Tv kanallarında; ekonomi ve iş dünyası Programlarının Tv Yapımcılığını ve Sunuculuğunu üstlenmiştir.

İş, sanat, cemiyet ve medya sektörünün buluşma alanı oluşturarak, Uluslararası etkinlikler, organizasyonlar, kurumsal etkinlikler (eğitim seminerleri vs.) Dünya standartlarında düzenlemektedir.

Seda Sayan ve Ata Çağlayan arasında yaş farkı kaç?

Seda Sayan ve sevgilisi Ata Çağlayan arasında 15 yaş farkı bulunuyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın