Arda Kural'ın olaylı gecesi! Gözaltına alındı, uzaklaştırma kararı verildi

Oyuncu Arda Kural, dün gece Büyükçekmece'de bir kavgaya karıştı. Gittiği eğlence mekanındaki güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız'a yumruk atan Arda Kural'ın gözaltına alındığı ve ayrıca ailesi ile yaşadığı başka bir olay sebebi ile de, hakkında 1 aylık uzaklaştırma kararı çıkarıldığı öğrenildi.

Arda Kural'ın olaylı gecesi! Gözaltına alındı, uzaklaştırma kararı verildi

DHA

Yaşadığı psikolojik sorunlar sebebi ile zor günler geçiren ve bu günleri atlatmaya başlayan Arda Kural, dün gece İstanbul Büyükçekmece'de bir kavga olayına karıştı. Sahilde gittiği eğlence yerinde kavgaya karışan oyuncu Arda Kural, güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız'a yumruk attı. Ailesinin de kendilerine karşı darp ve tehditte bulunduğunu iddia ettiği Kural hakkında, evden 1 aylık uzaklaştırma kararının çıkarıldığı öğrenildi.

Olay, gece saatlerine Büyükçekmece Albatros Sahili'nde bulunan bir eğlence mekanında yaşandı. Edinilen bilgiye göre; eğlence mekanına giden Arda Kural burada henüz bilinmeyen bir nedenle işletmenin personeli ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kural, işletmenin özel güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız'a yumruk attı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, oyuncuyu ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. Yıldız'ın, oyuncudan da şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşanan sözlü tartışma anları, Arda Kural'ın olay yerinden ayrılışı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

KARDEŞİNİ DARBEDİP, ANNESİNİ TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Öte yandan Arda Kural'ın geçtiğimiz gün de ailesi ile yaşadığı tartışma nedeni ile polis merkezine götürüldüğü öğrenildi. Anne G.Ç. tehdit edildiği, kardeşi A.K.'nin ise darp edildiği gerekçesi ile karakola başvurdu. İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Kural'ın sadece kardeşini darp suçlamasını kabul ettiği, diğerlerini ise reddettiği öğrenildi. Kural hakkında 1 aylık evden uzaklaştırma kararı çıkartıldı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın