Alişan'ın eşi Buse Varol da dolandırıcılardan nasibini aldı!

Oyuncu Buse Varol hacker'ların kurbanı oldu. Şarkıcı Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol'un Instagram hesabı dolandırıcılar tarafından çalındı. Hesabı çalan dolandırıcılar için açıklama yapan Varol, 'Siber suçlara şikayet ettik. Tüm bilgileri elimde' dedi.

Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol'un hesabı çalındı. Sosyal medya hesabının hack'lendiğini ifadede eden Buse Varol dolandırıcıları siber suçlara şikayet ettiğini söyledi. Varol "Siber suçlara şikayet ettik. Bu suçu işleyen yaşları küçük, üç beş kişinin fotoğraflarına kadar tüm bilgileri elimde. Pazartesi hepsini açıklayacağım" dedi.

Buse Varol'un Instagram hesabı hack'lenerek takipçilerine bir banka hesabına para yatırmaları için çağrıda bulunuldu. Ancak kısa süre sonra Varol'un hesabının çalındığı bu paylaşımın dolandırıcılar tarafından yapıldığı anlaşıldı.

Sonrasında hesabını geri alan Varol, konuyla ilgili "Gece iki de hack'lendim. O saatten beri uyumadım. Hesabımı geri aldım" dedi.

Varol sözlerini şöyle sürdürdü: "Siber suçlara şikayet ettik. Bu suçu işleyen yaşları küçük, üç beş kişinin fotoğraflarına kadar tüm bilgileri elimde. Pazartesi hepsini açıklayacağım"

Öte yandan hacker'ların Alişan'a da, "Eşinizin hesabı elimizde" diye mesaj attıkları ortaya çıktı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın