Alişan'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Ece Erken'e başsağlığı mesajı

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırının ardından hayatını kaybetti. Büyük bir acı yaşayan Ece Erken'e yakın dostu Alişan'dan başsağlığı mesajı gecikmedi. Alişan, paylaşımında 'Allah rahmet etlesin... Çok acı çok... Gencecik yaşta... Sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun' ifadelerine yer verdi.

Alişan'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Ece Erken'e başsağlığı mesajı

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu cephesinden gelen haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

3-4 tane ağır sakinleştirici alan Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından "Uyuyup uyansam ve kabusum bitse" dediği öğrenildi.

Küslüğü bir kenara bıraktı... Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Demet Akalın, Ece Erken'e başlığında bulundu

ALİŞAN'DAN ECE ERKEN'E BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yakın dostu Ece Erken'e başsağlığında bulundu. Alişan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Ece erken yıkıldı! Sakinleştiricilerle uyutuldu: Uyuyup uyansam ve kabusum bitse

"Allah rahmet etlesin... Çok acı çok... Gencecik yaşta... Sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun"

Tüm Magazin haberleri için tıklayın