Alişan'dan hayatını kaybeden kardeşine duygusal veda

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan, sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşım yaptı.

Alişan'dan hayatını kaybeden kardeşine duygusal veda

Bugün kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan, sosyal medya hesabından kardeşinin fotoğrafıyla bir paylaşım yaptı. Cenazede ayakta durmakta güçlük çeken şarkıcının paylaşımı sevenlerini duygulandırdı.

Sanatçı Alişan'ın 4 haftadır yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören ve bir süre önce entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti.

"SENİ BİR DAHA GÖREMEMEK BENİ DELİRTİYOR"

Şarkıcı, aynı zamanda menajerliğini de yapan kardeşini hayata gözlerini yumması üzerine, duygusal mesaj yayınladı.

Kardeşinin kendi çocukları ve bebeğiyle olan karesini Instagram'dan paylaşan Alişan, duygularını şu sözlerle ifade etti:

Abim bizi öksüz bıraktım gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın ve her şeyimdin. Ben şimdi sensiz ne yapacağım. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah'ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yegenım vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah.
  • Alişan
  • kardeşi
  • sosyal medya paylaşımı
Tüm Magazin haberleri için tıklayın