Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı

1 aydır yoğun bakımda koronavirü tedavisi devam eden ve sağlık durumunun kötüye gitmesiyle entübe edilen Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, hayatını kaybetti. Teşvikiye Camii'nden öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan Selçuk Tektaş'ın yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Koronavirüse yeni düşerek sevenlerini yasa boğan Selçuk Tektaş'ın cenazesi, Alişan ve ailesi tarafından teslim alındı. Selçuk Tektaş'ın tabutu omuzlar üzerinde camiye getirildi. Alişan, tabut başında gözyaşlarına boğuldu.

Tektaş'ın eşi Merve Tektaş cenazede ayakta durmakta güçlük çekerken Çağla Şıkel, Bülent Serttaş, Melek Baykal ve Murat Kurşun törene katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Alişan ile telefonda görüşerek kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatı nedeniyle taziyelerini iletti. Görüşmede, Selçuk Tektaş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve dostlarına baş sağlığı temennisinde bulundu.

Virüse karşı herkesi aşı olmaya davet eden Serttaş, "Ne söyleyebilir ki... Buradan çıkaracağız en güzel konu bir an önce aşı olun. Alişan ve ailesi için gerçekten çok zor. Selçuk her şeyiydi. Ben tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın