Ali Sabancı'nın eşi Vuslat Doğan Sabancı yüzü için ameliyat masasına yattı

Ali Sabancı eşi Vuslat Doğan Sabancı ile birlikte kaza geçirmiş Vuslat Doğan Sabancı'nın yüzü ağır yara almıştı. Vuslat Doğan Sabancı yüzündeki yaraların geçmesi için 3 kez ameliyat masasına yattı.

Ali Sabancı'nın eşi Vuslat Doğan Sabancı yüzü için ameliyat masasına yattı

Sabancı ailesi üyelerinden iş insanı Ali Sabancı ile eşi iş insanı Vuslat Doğan Sabancı, geçtiğimiz aylarda Yunanistan'da bot kazası geçirmişlerdi. Vuslat Doğan Sabancı'nın bu kazada yüzü ağır yaralanmıştı. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; Vuslat Doğan Sabancı yüzü için üç ameliyat oldu. Bülent Cankurt köşesinde konuya şu sözlerle yer verdi:

"Vuslat Hanım, geçen hafta New York'a gitti. Kazadan birkaç ay önce estetik yaptırdığı doktora kendini emanet eden Vuslat Hanım'ın yüzüne, ilk etapta, ardı ardına üç ameliyat yapıldığını öğrendim.

Yaralarının iyileşmesinden sonra ve bu ameliyatların sonucuna göre Vuslat Hanım tekrar bıçak altına yatacakmış. Dolayısıyla Vuslat Hanım'ın Türkiye'ye ne zaman döneceği henüz belli değil.

Bu arada, bu zorlu süreçte, Vuslat Hanım'ın yanında annesi Sema Doğan varmış. İlk günden beri kızının başından ayrılmayan Sema Hanım, New York'ta da en büyük destekçisiymiş. Yüzünün görüntüsü yüzünden aynalara küsen Vuslat Doğan Sabancı, umarım bu ameliyatlarla eski sağlığına kavuşur ve İstanbul'a mutlu bir şekilde döner."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın