Ali Kırca'nın evine giren hırsız değerli eşyaları çaldı! 1 ay sonra yakayı ele verdi… İşte o görüntüler

Ali Kırca'nın evine hırsız 3 adet bilgisayar, antika kılıç, ziynet eşyası ve çeşitli eşyaları çaldı. O hırsız 1 ay sonra yakalandı. Hırsızın Ali Kırca'nın evine girdiği anlara ait güvenlik kameraları ortaya çıktı. Şüpheli, tutuklandı.

Ali Kırca'nın Beşiktaş Kuruçeşme'deki evine 10 Aralık 2021'de hırsız girdi. Hırsız, 3 adet bilgisayar, antika kılıç, ziynet eşyası ve çeşitli muhtelif eşyaları çaldı. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

"300 DOLAR VE 150 AVRO PARA ÇALINDI"

Kırca'nın evine giren şüphelinin Yasin B, (21) tespit edildi. Yasin B, dün Fatih Kapalı Çarşı'da yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin Şişli, Feriköy Mahallesi'nde bulunan bir işyeri ve evden de hırsızlık yaptığı ortaya çıktı. Şüphelinin kredi kartları, 13 parça çeşitli ziynet eşyası, altın çakmak, elmas yüzük, 1 adet şövalye yüzüğü, 300 dolar ve 150 avro para çaldığı belirlendi.

HIRSIZ MAHKEMEYE SEVK EDİLDİ

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Yasin B, 3 ayrı "Evden Hırsızlık" ve "İşyerinden Hırsızlık" suçlarından mahkemeye sevk edildi. Yasin B, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yasin B'nin Ali Kırca'nın evine girdiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Öte yandan şüpheliden ele geçirilen para ve ziynet eşyaları Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sergilendi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın