Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a kavgayı kızıştıracak cevap: Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim

Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın 'Oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş? Önemli olan don değil, şarkıymış!' sözlerine verdiği yanıtla olay yarattı. Demet Akalın'la polemik yaşayan Aleyna Tilki, 'Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim' diyerek tartışmanın fitilini ateşledi.

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a kavgayı kızıştıracak cevap: Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim

Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarında Demet Akalın'ın 2017 yılında yayınlanan "Kulüp" çalınmasının ardından yeniden gündem oldu. Demet Akalın'ın şarkısının eşliğinde Trabzon ve İstanbul'da gerçekleştirilen kutlamaların görüntülerine FIFA'nın Twitter hesabından da yer verildi.

Görüntülerin paylaşılmasının ardından Demet Akalın'ın takipçisine verdiği "Adamlar beni dünya starı yapacak, şaka mısın? Aleyna duymasın, hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş; önemli olan don değil, şarkıymış!" yanıtı gündem oldu.

Aleyna Tilki de bir süredir sorun yaşadığı Demet Akalın'ın açıklamasına cevap verdi. Aleyna Tilki, Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler Spotify Global'in sayfasından ilk İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum. Beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok." ifadelerini kullandı.

Akalın, Tilki'ye, "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu, uzay starlığı... Sakin ol şampiyon! FIFA'ya söyleriz, seni de paylaşır!" cevabını verdi.

Tilki ise, "Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim." dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın