Aleyna Tilki, roman havası oynadı tüm kurtlarını döktü

Attığı her adım yaptığı her açıklama ile olay yaratan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yine adından söz ettirdi. Kuliste evcilik oynadığını söylemesi ile dikkat çeken Tilki, roman havası oynayıp kurtlarını döktü. Ünlü şarkıcının paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol alarak ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, gündem olmaya hız kesmeden devam ediyor. İlişki yaşayabileceği erkeğin nasıl olması gerektiğini anlatması ile adından söz ettirirken geçtiğimiz gün kuliste çektiği videoyu paylaştı.

Roman havası oynarken çektirdiği videosunu yayınlayan genç şarkıcı, "Rıfat'la kuliste evcilik oynuyoruz. Ben mahalle arası kuaför salonu sahibi oldum. Çingene tarzımı seviyorum" notunu ekledi. Tilki'nin dans videosu beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcıları 'roman havası sevenler izlesin', 'dünya starına hiç yakışıyor mu ruman?' ve 'Herkesi başarısıyla kudurtan kız hali' gibi yorumlarda bulundu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın