Aleyna Tilki yeni şarkı müjdesini 'evleniyorum' diyerek duyurdu

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan genç popçu Aleyna Tilki, 'evleniyorum' diyerek davetiye paylaştı. Tilki, 'Ayın 28'inde evleniyorum. 30'unda da klibimiz çıkacak. Bu da davetiyem. 28'inde düğünümü Instagram'dan canlı izleyebilirsiniz…' ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki yeni şarkı müjdesini 'evleniyorum' diyerek duyurdu

Çıkardığı İngilizce şarkı ile yurt dışına açılan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medyayı aktif olarak kullanırken dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yeni şarkıcı 'Sır' için geri sayıma başlayan Aleyna Tilki, 'evleniyorum' diyerek davetiye paylaştı. Genç popçu, paylaşımına şu notu düştü:

'Ayın 28'inde evleniyorum. 30'unda da klibimiz çıkacak. Bu da davetiyem. 28'inde düğünümü Instagram'dan canlı izleyebilirsiniz...'

'Amerikada doğmuş olsaydın her şey daha farklı olur muydu?' sorusuna yanıt veren Tilki, şunları söylemişti:

'Daha kötü olurdu. Amerika'da doğup, büyüseydim oradaki starlardan bir farkım kalmazdı. Konya'da doğmak, Anadolu'nun enerjisini taşımak, bana çok şey kattı. Benim dünya starı olabilecek olmamın başlıca nedeni kendine has bir tip olmam. Yurt dışındaki insanlar da bu konuya çok ilgi gösteriyor. Beni dünya starlarından ayıran şey; bence Konya'da doğmuş olmamdır. Başlangıcım yurt dışında olsaydı bu kadar özel bir sanatçı olamazdım'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın