Aleyna Tilki Bergen'in şarkısını seslendirdi... Dijitalde 1 numaraya yükseldi

Sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren ünlü popçu Aleyna Tilki, Bergen'in 'Sen Affetsen Ben Affetmem' adlı şarkısını seslendirdi. Aleyna Tilki'nin dijital platformda satışa çıkan şarkısı 1 numaraya yerleşti.

Aleyna Tilki Bergen'in şarkısını seslendirdi... Dijitalde 1 numaraya yükseldi

Yıllar önce YouTube'da Bergen'in "Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkısı 40 milyondan fazla görüntülenme almıştı. Aleyna Tilki, şarkısını dinleyiciden gelen yoğun istek üzerine tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturdu.

Aleyna Tilki'nin kendi tarzında arabeskten de kopmayarak söylediği Bergen'in "Sen Afetsen Ben Affetmem" şarkısını dijital platformlarda satışa çıkmasının ardından kısa süre içinde iTunes'da 1 Numaraya yerleşti.

Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek, Dipsiz Kuyum şarkılarının ardından Taksim Trio ile beraber yorumladığı Bergen'in "Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkısını arabesk soundtan kopmadan ve dinleyiciden gelen yoğun istek üzerine tüm dijital platformlarda satışa çıkmasının ardından Aleyna Tilki'ye "Arabeskin de Kraliçesi" yorumu yapıldı.

"Gerçek olan her şeyin ömrümde yeri vardır. Tarzı, şekli fark etmez. Çok gerçek bir şarkı, çok usta müzisyenlerle ile çalışmak keyifliydi" diyen Aleyna Tilki, pop şarkılar kadar arabesk şarkıları da severek seslendirdiğini ve kariyerinde arabesk şarkıları da hep söyleyeceğini belirtti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın