Ajda Pekkan'dan dikkat çeken sözler: Şımarıklık yaptığımı zannetmeyin sakın

Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz akşam Bursa'da muhteşem bir konsere imzasını attı. Sahneden hayranları ile sohbet eden Ajda Pekkan, 'Şımarıklık yaptığımı zannetmeyin sakın. Gerçekten çok özledim. Burada benim çok değerli sizlerim var. Hepiniz buradasınız. Bu gece inanıyorum ki hafızalarda kalacak bir gece yaşatacağız hep beraber.' şeklinde konuştu.

Ajda Pekkan'dan dikkat çeken sözler: Şımarıklık yaptığımı zannetmeyin sakın

DHA

Bursa'da sahne alan 'Süperstar' Ajda Pekkan'ı dinlemeye gelen vatandaşlar, serin havaya aldırış etmeden, Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu'nu tıklım tıklım doldurdu. Pekkan, yaklaşık 3 bin 500 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu'nda sahne alan ünlü sanatçı Ajda Pekkan, geçmişten günümüze dillerde yer edinen şarkılarını seslendirdi. Ajda Pekkan, sahnedeki enerjisi ve dinleyicileriyle kurduğu diyaloglarla büyük alkış aldı. Serin havaya aldırış etmeyen yaklaşık 3 bin 500 kişi, ünlü sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

Bursa'yı çok özlediğini dile getiren Pekkan, "Şımarıklık yaptığımı zannetmeyin sakın. Gerçekten çok özledim. Burada benim çok değerli sizlerim var. Hepiniz buradasınız. Bu gece inanıyorum ki hafızalarda kalacak bir gece yaşatacağız hep beraber. Birlikte yaşatacağız" dedi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ajda Pekkan, kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın