Ajda Pekkan kış pozuyla rakip tanımıyor! Ünlü sanatçı adeta yıllara meydan okuyor

Ajda Pekkan verdiği kış pozuyla rakip tanımıyor. Instagram paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Süperstar adeta yıllara meydan okuyor. Kar ve kış paylaşımları yapan diğer ünlüleri verdiği pozla sollayan sanatçının tarzını ve güzelliğini konuşturduğu son paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Ajda Pekkan kış pozuyla rakip tanımıyor! Ünlü sanatçı adeta yıllara meydan okuyor

74 yaşındaki Ajda Pekkan son paylaşımı ile sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti. Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile çok konuşulan sanatçı, verdiği kış pozuyla diğer ünlüleri geride bıraktı. Siyah tarzı ve fit görüntüsüyle gündem olan Ajda Pekkan'ın gönderisi kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Fotoğrafını "Beklediğimiz kış sonunda geldi... Karlar artık yağsın beyaza boyasın her yeri. Bizde çocuklar gibi mutlu olalım." notuyla paylaşan ünlü isim verdiği pozla yıllara meydan okuyan güzelliği ve fiziği ile sosyal medyayı salladı. 

Öte yandan sanatçıdan sevenlerine yeni bir paylaşım daha geldi. Instagram story'sinden kardeşi Semiramis Pekkan ve arkadaşlarıyla birlikte şömine başında ev hallerini yansıtan bir paylaşımda bulunan Ajda Pekkan'ın karesindeki herkesin ellerindeki cep telefonuna odaklanması dikkatlerden kaçmadı. 

Eda Ece'nin Boşvermişim Dünyaya paylaşımına Ajda Pekkan bakın nasıl karşılık verdi

Hadise O Ses Türkiye Rap için imaj değiştirdi! İddialı deri kıyafeti ile sosyal medyaya damga vurdu

Demet Özdemir karın tadını böyle çıkardı! Engin Öztürk'ün çektiği o pozlar sosyal medyayı salladı

Hande Erçel çekti Kerem Bürsin paylaştı! O pozlar sonrası olanlar oldu

Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy arasında kriz mi var? Beklenen yanıt geldi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın