Ah Nerede filmi dizi oluyor! Hulusi Kentmen'i usta oyuncu oynayacak

Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan'ın efsane filmleri Ah Nerede dizi oluyor. Adile Naşit, Hulusi Kentmen ve Halit Akçatepe'nin de kadrosunda yer aldıkları Ah Nerede filminin dizi versiyonunda oynayacak isimler belli olmaya başladı. Hulusi Kentmen'i oynayacak ismin Tarık Pabuçcuoğlu olduğu belirtildi.

Ah Nerede filmi dizi oluyor! Hulusi Kentmen'i usta oyuncu oynayacak

Yeşilçam filmleri arasında en beğenilen melodramlar arasında yer alan Ah Nerede filmi 47 yıl sonra yeniden seyircisi ile buluşacak. Ses Mecmuası'nın açtığı sinema artisti yarışmasında elde ettikleri dereceler ile sinema kariyerlerine başlayan Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu'nun rol aldıkları film, dizi oluyor. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 10. Ev adlı yapım şirketinin hazırlayacağı diziler için seçmeler devam ediyor.

Pek çok önemli ismin rol aldığı dizi için detaylar gelmeye başladı. Filmde Tarık Akan'ın karakteri olan Ferit'in babasını Hulusi Kentmen oynamıştı. Dizide bu rolü Tarık Pabuçcuoğlu oynayacak.

Şükriye Atav'ın oynadığı anne rolünü ise Ferit'in Ayşe Kökçü oynayacak. Diğer detaylar ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın