Afra Saraçoğlu dilini tutamadı, Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını'nda kazan kaldırdı! İsteği kabul edilirse...

Afra Saraçoğlu sevgilisi Mert Ramazan Demir'le ayrıldıklarını açıklarken fark etmeden Yalı Çapkını'nın ilerleyen bölümlerinden spoiler verdi. Bu durum Gülseren Budayıcıoğlu'nu sinirlendirdi. Özenle hazırladığı senaryosunun ortaya çıkmasına sinirlenen Gülseren Budayıcıoğlu, Afra Saraçoğlu'nun Yalı Çapkını kadrosundan çıkarılmasını istedi.

Afra Saraçoğlu dilini tutamadı, Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını'nda kazan kaldırdı! İsteği kabul edilirse...

Afra Saraçoğlu geçtiğimiz gün magazincilere vermiş olduğu bir röportajda, Yalı Çapkını'ndaki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile ayrıldıklarını açıklamış ve bu sırada kendisine gelen yüzük sorusunu cevaplarken hiç farkına varmadan Yalı Çapkını'nın önümüzdeki bölümünde, Seyran karakterinin yüzük atacağını söyledi. İşte bu durum, dizinin hikaye yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'nu deliye döndürdü.

GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU YALI ÇAPKINI'NDA AFRA SARAÇOĞLU'NU İSTEMİYOR

Magazinhane adlı hesapta yer alan habere göre; aylardır özenle hazırlamakta olduğu sürpriz senaryonun Afra Saraçoğlu'nun aşk hayatını işiyle karıştırması yüzünden ortaya çıkmasına tepki gösteren Gülseren Budayıcıoğlu, kazan kaldırdı.

İddiaya göre Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu, ünlü oyuncunun yaptığına çok sinirlendi diziden çıkarılmasını talep etti.

  • yalı çapkını
  • afra saraçoğlu mert ramazan demir
  • gülseren budayıcıoğlu
  • gülseren budayıcıoğlu afra saraçoğlu
  • magazin
  • magazinhane
Tüm Magazin haberleri için tıklayın