Acun Medya bu olayı konuşuyor! Mehmet Yalçınkaya Acun Ilıcalı'ya resti çekti

TV8'de ekrana getirilen MasterChef Türkiye'nin sevilen jürilerinden Mehmet Yalçınkaya ile Acun Ilıcalı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz yıl Somer Sivrioğlu'na dolarla ödeme yaptığı için Acun Ilıcalı ile ters düşen Mehmet Yalçınkaya'nın resti çektiği ve MasterChef Türkiye yeni sezonunda yer almayacağı iddia edildi.

Acun Medya bu olayı konuşuyor! Mehmet Yalçınkaya Acun Ilıcalı'ya resti çekti

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının en çok izlenen programlarından olan MAsterChef Türkiye hakkında ortaya atılan iddialar ağızları açık bırakıyor. MasterChef Türkiye ile ilgili gündeme son olay ise sevilen jüri Mehmet Yalçınkaya oldu.

Arif Gür'ün haberine göre Dominik'ten açıklama yapan Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye'nin temmuz ayında başlayacağını müjdeledi. Ancak Şef Mehmet Yalçınkaya'nın geçen yıl maaş yüzünden rest çektiği Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdığı da hemen gündeme düştü.

Somer Sivrioğlu'nun dolar üzerinden maaş aldığını öğrenen Mehmet Yalçınkaya'nın Acun Ilıcalı'ya rest çektiği geçen yıl gündem olmuştu. Mehmet Şef geçen yıl yaşananları unutmamış olacak ki MasterChef'teki jüri üyeliğini iddialara göre bırakıyor. Konuyla ilgili Acun Medya, Acun Ilıcalı ya da Mehmet Yalçınkaya cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın