Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye için Meryem Uzerli'yi ikna etti

Acun Ilıcalı uzun süredir anlaşma sağlamaya çalıştığı Meryem Uzerli ile el sıkıştı. İddialara göre Meryem Uzerli yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda olacak. Acun Ilıcalı ve Meryem Uzerli'den konuya ilişkin açıklama gelmedi.

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye için Meryem Uzerli'yi ikna etti

Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almasının ardından yıldızı parlayan Meryem Uzerli, ikinci çocuğunu kucağına almasının ardından ekranlara dönüş için projeleri değerlendirmeye aldı.

MedyaTava'da yer alan habere göre, Meryem Uzerli'yi sonunda ikna eden ise Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı'nın Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldıktan sonra 2014'ten beri çalışmak istediği isimdi Meryem Uzerli. 2014'ten bu yana Yetenek Sizsiniz, Rising Star gibi programlarda jüri üyeliği önermiş ancak bir türlü ikna edememişti.

İkili geçtiğimiz günlerde yeniden buluştu ve sonunda Acun, Meryem Uzerli'yi ikna etmeyi başardı. Meryem Uzerli yeni yayın döneminde Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri üyesi olarak ekrana gelecek. Ancak Meryem her zamanki gibi yine kendine bir acil çıkış kapısı bıraktı ve "Diğer jüri üyelerinin kim olduğunu gördükten sonra imza atarım" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın