Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'de Hadise yerine yeni bir ismin geleceğini açıkladı

TV8'de ekrana getirilen O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonunda jüri koltuğunda Hadise'nin olup olmayacağı merak konusu olurken Acun Ilıcalı, katıldığı yayında açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, 'Hadise'nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz. Hadise'yi O Ses Rap'te göreceğiz' sözleri ile Hadise olayına son noktayı koydu.

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'de Hadise yerine yeni bir ismin geleceğini açıkladı

Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu oldu.

Son dönemin en merak edilen konularından olan O Ses Türkiye yarışmasıyla ilgili sorulan soruya yanıt veren Ilıcalı, şunları söyledi:

"HADİSE'NİN O SES'TEKİ YERİNE BİR İSİM DÜŞÜNÜYORUZ"

"Bir şey yaparken karşılıklı konuşuruz. Büyük ihtimalle belli olacak ama iki üç gün müsaade et bana. Bu sene jürileri ikiye ayırdık. O ses rap yapacağız. Hadise'yi O Ses Rap'te düşünüyoruz. Hadise'nin O Ses'teki yerine bir isim düşünüyoruz. O isim de çok kolay değil. O açıdan baktığımız zaman kafa yormamız gerekiyor. Son aşamaya geldik"

OĞUZHAN KOÇ'A TEKLİF GÖTÜRDÜ

Açıklamalarına devam eden Acun Ilıcalı, "O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz. Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye'ye" ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın