Acun Ilıcalı canlı yayın açtı... İşte Survivor All Star'dan ilk görüntüler

TV8'de ekrana getirilecek olan Survivor 2022 All Star çekimleri esnasında Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri gerçekleştirilen Survivor 2022 All Star yarışmacıları duygularını dile getirdi. Yarışmacılar heyecanlı olduklarını dile getirirken sevenlerinden destek istedi.

DHA

15 Ocak cumartesi akşamı yeni sezonu ile ekrana getirilecek olan Survivor All Star temmuz ayına kadar devam edecek. Yarışmacılar şampiyon olabilmek için kıyasıya rekabet edecek. Survivor All Star çekimleri geçtiğimiz gün Dominik'te başladı.

YARIŞMACILAR SEVENLERİNDEN DESTEK İSTEDİ

Acun Ilıcalı, çekimler için Dominik Cumhuriyeti'nde yerini aldı. Ilıcalı, sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacıları tek tek konuşma yaptı. Yarışmacılar, sevenlerinden destek istedi.

NİSA BÖLÜKBAŞI KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Survivor All Star kadrosunda yer alan Nisa Bölükbaşı'na yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından yerine yedeklerden Yağmur Banda geldi.

SURVIVOR ALL STAR KADROSU

Survivor All Star 2022'nin ünlüler takımında Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.

Gönüllüler takımında ise Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın