Seda Sayan'dan 7. kez nikah masasına oturmak için tek kriter!

Star TV'de ekrana getirilen program ile adından söz ettiren Seda Sayan, yedinci kez nikah masasına oturmaya sıcak baktığını açıkladı. Kriterini açıklayan Seda Sayan, 'Doğru adam, adam gibi bir adam karşıma çıkarsa, neden olmasın' ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'dan 7. kez nikah masasına oturmak için tek kriter!

"Gel Günaha Girelim" şarkısı ile uzun bir aradan sonra müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Seda Sayan, özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunurken gündem oldu.

Daha önce 6 kez nikah masasına oturan Seda Sayan Posta'dan Oya Çınar'a röportaj verdi. Evlilik hakkında konuşan Sayan, şunları söyledi:

"Valla benim sağım solum belli olmaz. Doğru adam, adam gibi bir adam karşıma çıkarsa, neden olmasın! Neden yalnız kalayım ki? Tabii ki bir uzun yol arkadaşım olsun isterim. Yeter ki Allah doğrularla karşılaştırsın.

Yedi sayısının da alametleri çok güzel biliyorsun. Yediyi tanımalıyım, yaşamalıyım ama nasıl, nerede, ne zaman? O yedi kim olur? Onu bilemiyorum, kısmet. Bugüne kadar hiçbir erkek yatağıma kahvaltı getirmedi. Beni mutlu etmek çok kolay. Büyük hediyeler beklemem."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın