Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? 26 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi belli oldu. Ekranların en çok izlenene yemek yarışmasında heyecan katlanarak artıyor. Cuma günleri bir isim 15 bin TL'yi alıyor. TV 8'de yayınlanan program Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? 26 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim" 26 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı"

Hafta içi her gün TV 8'de ekrana gelen ve Zuhal Topal'ın sunduğu programda heyecanlı anlar yaşanıyor. 5 farklı isim yüksek puanı alarak birinci olmak için mücadele veriyor. Cuma günleri haftanın birincisi olan isim 15 bin TL'yi kazanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? 26 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bu hafta 15 bin TL'lik büyük ödülü alan kişi Yasin Bey oldu.

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ HAKKINDA

Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL'yi kazanıyor.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın