Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan tablosu: Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu açıklandı mı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu heyecanı sona erdi. Hafta içi her gün TV 8'de yayınlanan yapım büyük bir beğeni ile takip ediliyor. Dün yarışmaya yine birbirinden farklı 5 isim katıldı. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan tablosu açıklandı mı? Haberimizin içerisinden Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumuna ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan tablosu: Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu açıklandı mı"

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu merak konusu oldu. Dün yeni bölümü ile ekrana gelen yemek yarışmasında heyecanlı anlar yaşandı. Bir yarışmacı cuma günü büyük finalde bir isim 15 bin TL'yi kazanacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan tablosu açıklandı mı? İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu...

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 15 KASIM PUAN DURUMU AÇIKLANDI MI?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu belli oldu.

Beyza Yılmaz 4

Sinem Aksu 5

Gaye Şengül 3

İsmail Keskin 4

Zuhal Topal 4

TOPLAM: 20

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ GEÇEN HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Bir haftalık maratonun ardından sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği yarışmada cuma günü verilen puanlar tek tek açıklandı. Rekabetin ve tartışmaların eksik olmadığı yarışmada bu hafta iki yarışmacı birinci seçildi.

Zuhal Topal'dan ve yarışmacılardan toplamda 17 puan alan Canan Hanım haftanın beşincisi oldu. Bu hafta toplamda 22 puan alan Aylin Hanım haftayı 4. olarak tamamladı.

Haftanın üçüncüsü ise Sara Hanım oldu. Sara Hanım Zuhal Topal'da 6, diğer yarışmacılardan ise 17 puan aldı.

Haftanın birincisi ise Tanju Bey ve Berkay Bey seçildi. Berkay Bey 19 puan yarışmacılardan, 5 puan da Zuhal Topal'dan alırken; Tanju Bey ise Zuhal Topal'dan 6 yarışmacılardan ise 18 puan topladı. Böylece iki yarışmacı 15 bin TL'lik büyük ödüle kavuştu.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın