Yasmin Erbil'in eşi ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Cansu Özlevi ilk kez konuştu! Canlı yayında özür diledi... Yasmin Erbil'den cevap gecikmedi

Fenomen Cansu Miasu Özlevi, eşi Yusuf Yosi Özlevi'nin kendisini aldattığı üç kadın olduğunu açıklaması ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir Instagram sayfası Söylemezsem Olmaz programına o isimlerden birinin ünlü Yasmin Erbil olduğunu söylemesi üzerine gündem bir anda karıştı. Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Cansu Miasu yaşananları detayları ile anlattı. Miasu, yayında Yasemin Erbil'den özür diledi. Paylaşımda bulunan Yasmin Erbil de özrü kabul etmediğini açıkladı.

Yasmin Erbil'in eşi ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Cansu Özlevi ilk kez konuştu! Canlı yayında özür diledi... Yasmin Erbil'den cevap gecikmedi

Cansu Miasu, eşi Yusuf Yosi Özlevi'nin kendisini 3 farklı kadın ile aldattığını açıkladığı bir paylaşımda bulundu. Bu isimlerden birinin Yasmin Erbil olduğu iddiası magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Cansu Miasu, Söylemezsem Olmaz programına konuk olarak yaşananları anlattı.

"İHANETE UĞRADIĞIM KOCAM DEĞİL KIZ ARKADAŞIMMIŞ"

Miasu, "Burada ihanete uğrayan kadınına acı dramı gibi ortaya çıkmak istemem. Meğer ihanete uğradığım kocam değil evimize girip çıkan kız arkadaşımmış. Bunu anlatması çok zor." dedi.

"BİR DAİRENİN İÇİNDE ÇIKTI KONUMU"

Açıklamalarına devam eden Cansu, yaşananları şu sözlerle anlattı: "Normal rutinim uyudum. Gece saat 01:39'da, bir şey dürter ya birden şak diye uyandım. Eşime bakayım nerede dedim. Bir dairenin içinde çıktı konumu. Hızla oraya gittim. 12 dakika sürdü gitmem. Şoförünü gördüm. 'Nerede?' diye sordum. Şoförün söylediği yere gittim baktım ki gece kulübü. Beni görüp kapıda tanıdalar içeri aldılar.

"TELEFON KAMERASI AÇIK OLARAK GİRDİM"

Bana söylemeden orada olmuş olması beni kuşkulandırdı. 6 kere aradım açmadı. Telefon kamerası açık olarak girdim. Uzaktan onu gördüm. Ben gördüğümde sarışın bir bayan boynuna sarılmış gibiydi ve çok kısa sürdü. Eşim böyle kenara çekildi tuvalete gitti. Sonra yanına gittim dedim ki 'Sen ne yapıyorsun 6 kere aradım açmadın' bana duymadığın söyledi.

"ORAYA GİTTİĞİMDE YASMİN ERBİL APAR TOPAR ÇIKIYORDU"

Ben dedim ki şimdi oraya gideceğiz ve o kızı göreceğim. Kızın yüzünü görmedim. Ben oraya tam gittiğim esnada Yasmin Erbil apar topar çıkıyordu. Ben tabi sarışın kızı gördüm, saçları da aynı boyda ve ben o zannettim. Dedim ki 'sen buraya eşimle mi geldin? ben karısıyım' dedim. 'Ben senin eşini tanımıyorum' dedi ve çıktı gitti. Belki de acelesi vardı.

"ARAMIZDA TELEFON KAPMACA YAŞANDI"

Yasmin isminde bir kız adı ve ünlü olduğu konusunun geçtiği olmuştu. Ben şüphelendim doğal olarak. Kapıya polis çağırdım. Onlar gelene kadar aramızda telefon kapmaca yaşandı. Telefonumu elimden almak istedi.

"KIZA MESAJ ATMIŞ SİLMİŞ"

Benim eşim akıllı bir adam. Beni de çok güzel kendince eğitti. Bir husus daha var yorumu size bırakacağım. Telefon kapma mücadelesi olduğu sırada eşimin şifresini beliyorum. Şöyle bir mesaj 22 yaşındaki kızdan gelmiş gördüm arka fon kalpli bir Instagram konuşma sayfası var. Tema duruyordu. Kıza mesaj atmış silmiş kız da cevap veriyor. Kız 22 yaşında bekar ve kızın fotoğrafları... O kız Yasmin Erbil değil.

Çok ağladım 'beni nasıl aldatırsın' diye sordum. Oradan geçen beri kadın bana çok destek oldu. 'Bir erkek için ağlayamazsın' dedi sonrasında sakinledim ve kendime geldim.

"KÖTÜ OLDUĞUM KONU YASMİN ERBİL'İN ZAN ALTINDA BIRAKILMASI"

Kocamla aram çok kötü ama en çok kötü olduğum konu Yasmin Erbil'in zan altında bırakılması. Bana bunu anlatan kişi çok yakın bir arkadaşımız olduğu için inandım. O beni Yasmin Erbil'e yönlendirdi.

Ben hiç eşime konuşma fırsatı vermedim bu olay olduğunda. Kendimle güzel bir gün geçirdim oraya geldi. Tepem atmış durumda puzzle gibi düşününce Yasmin Erbil olarak düşündüm.

"KONUŞUP DANS ETTİLER, FLÖRTLEŞTİLER"

Kız arkadaşım bana anlatıp kandırdı. Bebek'te bir restoranda eşim oradaymış, Yasmin Erbil de kız arkadaşları ile oradaymış. Sonra dedi ki 'kız geldi eşinle konuştu sonra Etiler'de bulunan mekana geçtiler. Orada konuşup dans ettiler, flörtleştiler. Ben orada olan herkese evli, mutlu, çocuklu diye söylüyorum' dedim dedi. Yasmin Erbil mi bilmiyorum. Sarışın olduğunu hatırlıyorum. Eşimin bana anlattığı şeyler ile kız arkadaşımın bana anlattığı şeyler hiç örtüşmüyor."

YASMİN ERBİL'DEN ÖZÜR DİLEDİ

Cansu Miausi, canlı yayında Yasmin Erbil ile ilgili "Bana bunları taşıyan kişinin bile ismini vermek istemem. Ben hiç bir zaman ekranlara çıkıp Yasmin'in adını vermedim, içime attım. Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama kendim o duruma inanmıştım. Eşimle konuştuktan sonra anladım. Yasmin Erbil'den özür dilemek istiyorum. Kimseyi zan altında bırakacak isim değilim. Sevgili Yasmin senden gerçekten çok özür dilerim. Emin olmadan kız arkadaşımın söyledikleri yüzünden sen zan altında kaldın. Ben senin konuyla ilgin olduğunu düşünmüyorum aileden de özür dilerim" dedi.

MEHMET ALİ ERBİL İLE AŞK YAŞAMIŞ

Bircan Bali, Cansu Miasu'nun yakın kız arkadaşının bir dönem Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığını açıkladı. Bali, isim vermemeye özen gösterdi.

YASMİN ERBİL ÖZRÜ KABUL ETMEDİ

Sosyal medya hesabından yayından bir kareyi paylaşan Yasmin Erbil, "Özrünüzü kabul etmiyorum. Mahkeme sürecinde zaten hadi by" ifadelerini kullandı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın