Yasak Elma 127.yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yasak Elma 126. son bölüm full izleme linki!

Yasak Elma 126. son bölüm izleme linki ve 127. yeni bölüm fragman görüntüleri FOX TV dizi izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Yasak Elma 126. son bölümü ile bu hafta yine büyük ilgi gördü. Gerilim, aşk ve tutku dolu sahneleriyle izleyenleri ekrana kilitleyen Yasak Elma 127. yeni bölüm fragmanı ve 126. son bölüm full izleme linki, özet detayları haberimizde.

Yasak Elma 127.yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı" Yasak Elma 126. son bölüm full izleme linki!

Yasak Elma'nın ekrana gelen 126. son bölümün ardından 127. bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 126. bölümü ile bu hafta çok konuşulacak. Nefes kesen sahneleriyle büyük ilgi gören Yasak Elma 126. son bölüm izleme linki ve 127. yeni bölüm fragman görüntülerine bu haberimizde yer verdik.

Yapımcılığını Fatih Aksoy'un, Yapımını MedYapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu'nun oturduğu, senaryosunu Melis Civelek - Zeynep Gür'ün yazdığı Yasak Elma yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı FOX TV'de.

YASAK ELMA DİZİSİ 126. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

YASAK ELMA DİZİSİ 126. SON BÖLÜM ÖZETİ, DİZİDE NELER OLDU?

Kumru, Yıldız'ı inandırmak için Ömer'le yakınlaşmaya devam ederken, Çağatay'la yaptığı tartışma onu bambaşka bir yola sokar.

Kumru'nun aklında onu üzen herkesten intikam almak vardır. Yıldız ise Ömer ve Kumru'nun evleneceğinden emin olarak harekete geçecektir...

Kumru Ömer'le yaklaşmaya devam ederken, Yıldız Kumru'nun davranışlarını şüpheli bularak araştırmaya başlar. Çağatay ise Yıldız'dan bir an önce boşanarak Kumru'nun oyununa bir son vermek istiyordur...

YASAK ELMA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yasak Elma dizisi İstanbul'da çekiliyor. İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilen Yasak Elma dizisinde renkli görüntüler oluştu. Ayrıca Yasak Elma dizisinde bahsedilen Toskana İtalya'nın bir bölgesidir.

YASAK ELMA 127. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisi 127. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır. Yılbaşı nedeniyle dizilerin bir hafta ara vermesi bekleniyor. Yayına ara verecek diziler arasında Yasak Elma dizisinin de yer alıp almadığı henüz netleşmedi. Konu ile ilgili yeni gelişmeler gelmesi durumunda detaylar bu haberimiz üzerinden revize edilecek.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın