Yargı son bölüm full izle! Yargı 16. bölüm tek parça izle!

Yargı 16. bölümü bu akşam yayınlanacak. Pazar akşamları seyirci karşısına çıkan dizide bu hafta heyecan dorukta. Yargı 16. bölümde sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtıyor...

Yargı son bölüm full izle! Yargı 16. bölüm tek parça izle!

Dram, psikolojik gerilim ve polisiye türündeki dizi Yargı, bu akşam 16. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yargı 16. bölümde Ilgaz, kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Yargı 16. bölüm izlemek için tıklayınız

YARGI 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtmıştır. Kendisine herkesten, kendisinden bile çok inanan Ilgaz'ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin, nasıl bir tutum takınacaktır?

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerinin Ceylin'i gösterdiğine inanan Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırmıştır.

Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayet hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalamaktadır.

Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden habersizken...

Elkızı son bölüm full izle! Elkızı 11. bölüm tek parça, kesintisiz izle!

Teşkilat son bölüm full izle! Teşkilat 30. bölüm tek parça izle!

Tüm Güneş haberleri için tıklayın