Türkiye günlerce Esra Erol'da onu konuştu... Fatma'nın son halini görenler gözlerine inanamadı

Esra Erol'da gündeme gelen zihinsel engelli Fatma'nın hikayesi yürek burktu. Dini nikahlı eşi ve kuması ile birlikte yaşayan Fatma'nın son halini görenler gözlerine inanamadı. Türkiye'nin konuştuğu olayda yaşana yeni gelişmeler stüdyoda buz havası estirdi.

Türkiye günlerce Esra Erol'da onu konuştu... Fatma'nın son halini görenler gözlerine inanamadı

Hafta için her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da inanılmaz bir olay yaşandı. Geçtiğimiz ay Esra Erol'da Fatma'nın yaşadıkları damga vurmuştu. Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma'nın kaçırıldığını ve 2 çocuk babası dini nikahlı evli olan bir adamla evlendirildiğini ileri sürmüştü. Melahat Hanım'In açıklamalarının hemen ardından kızı Fatma, eşi Ahmet ve Ahmet'in dini nikahlı eşi Gülşah ile canlı yayına katılmıştı.

Türkiye'nin konuştuğu olay sonrasında Fatma baba evine geri dönmeyi kabul etmişti. Baba evine döndükten sonra tekrar kaçan Fatma'nın son hali de herkesi şaşırttı.

Anne Oruç'un iddialarının ardından da Fatma, Ahmet ve kaynanası canlı yayına bağlanmıştı ve Fatma, kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eşin evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı.

Bu bağlantıdan sonra Esra Erol'un daveti üzerine stüdyoya gelen Fatma, evin sorumluluğunu üstlendiğini, Gülşah'ın da arada sırada çocuklar için geldiğini söylemişti.

Ahmet'in kendisine hırsızlık yaptırdığını ve başka erkeklere sattığını da belirten Fatma, kendi yolunu çizmek istediğini belirterek Esra Erol'dan yardım istemişti.

Türkiye'nin konuştuğu olay sonrasında Fatma baba evine geri dönmeyi kabul etmişti.

FATMA'NIN SON HALİ ŞAŞIRTTI

Baba evine döndükten sonra tekrar kaçan Fatma'nın son hali de herkesi şaşırttı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın