Survivor Sercan Yıldırım kimdir? Survivor 2022 Sercan Yıldırım kaç yaşında, nereli?

Sercan Yıldırım, bu hafta Survivor 2022 All Star'ın sürgün kampına gönderilen eleme adayları arasında yer alması ile birlikte gündemde merak edilen isimler arasında yerini aldı. Ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor All Star 19 Ocak 2022 tarihli eleme gecesinde potaya ismi yazılan Sercan Yıldırım elendi mi, kimdir, kaç yaşında, nereli? soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte Sercan Yıldırım ile ilgili merak edilenler...

Survivor Sercan Yıldırım kimdir" Survivor 2022 Sercan Yıldırım kaç yaşında, nereli"

Sercan Yıldırım, 19 Ocak 2022 tarihinde Survivor 2022 sezonun ilk haftasında elemeye kalan Yıldırım'ün hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Sosyal medya üzerinden yarışmacının bu hafta yarışmaya veda edeceği üzerine hakkında çıkan söylentiler ile birlikte takipçileri meraklandıran "Survivor Sercan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, nereli, elendi mi?" soruların yanıtlarına ilişkin detayları bu haberimizde derledik.

SURVİVOR SERCAN YILDIRIM ELENDİ Mİ?

TV8'in uzun yıllardır en sevilen yarışma programı Survivor 2022, bu sene de hız kesmeden devam ediyor. Sezonun ilk haftasında potaya ismi yazılan yarışmacılar arasında Survivor 2022 All Star'da bu hafta Gizem Kerimoğlu veda eden isim oldu.

19 OCAK SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

2022'in Survivor 2022 sezonunda birinci olmayı hedefleyen yarışmacılar bu turda oldukça zorlandı. 19 Ocak 2022 tarihinde TV8'de ekrana gelen Survivor 2022 Türkiye'de haftanın elenen ismi Gizem Kerimoğlu oldu.

SURVİVOR SERCAN YILDIRIM KİMDİR?

Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990, Bursa doğumlu, forvet mevkiinde oynamış Türk eski millî futbolcudur.

Bursaspor ile şampiyonluk yaşayan Yıldırım, Galatasaray'da da oynamıştır. 31 yaşındaki Sercan Yıldırım nişanlısı Nihan Yönel ile dünyaevine girdi.

Survivor'a katılsan hangi yarışmacı olurdun?

Tüm Güneş haberleri için tıklayın