Survivor All Star'da bu hafta dokunulmazlığı kim kazandı, kim aldı? 2022 Survivor'da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da 5. haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynanandı. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022'de haftanın üçüncü ve dördüncü eleme adayı kim oldu sorusunun yanıtı birçok izleyici tarafından sorgulanmaya başladı. İşte 14 Şubat Survivor All Star'da dokunulmazlığı kazanan takım ve sürgüne giden eleme adayları...

Survivor All Star'da bu hafta dokunulmazlığı kim kazandı, kim aldı" 2022 Survivor'da 3. ve 4. eleme adayı kim oldu"

Survivor 2022 All Star yarışma programında haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu için Ünlüler ve Gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Dominik Cumhuriyeti ev sahipliğinde yapılan parkur yarışmacılarında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Peki Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor oyununun ilk etabını kadınlar oynadı. Survivor dokunulmazlık oyununun ilk etabını Ünlüler takımı 8-2 alarak 1-0 öne geçtiler. Dokunulmazlık oyunun ikinci etabı ise erkekler arasında oynandı .

Gönüllüler takımı 8-1 ikinci etabı alan taraf oldu. En iyiler yarışında ise dokunulmazlık oyunu kazana takım Gönüller takımı oldu.

SURVİVOR'DA 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star'da 5. haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Nefes kesen mücadelenin ardından kaybeden takım arasından eleme adayı olarak Aşkım seçildi.

Performans birincisi Berkan'ın söylediği sürgüne giden 4. eleme adayı ; Ezgi oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Bu haftanın eleme adayları Evrim, Atakan, Aşkım ve Ezgi oldu.

1- Evrim

2- Atakan

3-Aşkım

4-Ezgi

SÜRGÜN KAMPI NEDİR?

Sürgün kampı, Survivor tarihinde ilk defa uygulanan bir değişiklik. Sadece ilk hafta yapılacak bu uygulamada oylama sonucunda seçilen eleme adayı sürgün kampına gönderilecek. Sürgün kampında bu yarışmacı tek başına kalacak. Sürgün kampında kimseyle iletişim kuramayacak bu isim, aynı zamanda ödüllerden de faydalanamayacak. Diğer yandan eleme gününe kadar oyunlarda yer alamayacak isim, verilen erzak ile yetinmek zorunda kalacak.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın