Survivor tek parça izleme ekranı! Survivor 2022 full izle!

TV 8'in en çok izlenen programı Survivor bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor. Nefes kesen anların yaşandığı yarışmada ünlüler ve gönüllüler arasında mücadele sürüyor. İşte Survivor full izleme sayfası...

Survivor tek parça izleme ekranı! Survivor 2022 full izle!

Survivor canlı izlemek isteyenler araştırmaşarında konuya yer veriyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan yarışma programı TV 8'de seyirci karşısına çıkıyor. Programı kaçırmak istemeyenler için Survivor izleme linkine haberimizde yer verdik.

Survivor canlı yayın izlemek için tıklayınız!

SURVİVOR'DA NELER YAŞANIYOR?

Survivor'un ekranlara gelen son bölümünde kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi gerçekleşti. Haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek üzere gönüllüler takımında oylama yapıldı. Sezonun ilk iki dokunulmazlık oyununda eleme adayları Birsen ve Sercan olmuştu.

Pazartesi akşamı sert tartışmaların da eksik olmadığı konseyde gönüllüler takımında yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimleri yazdı. Acun Ilıcalı oy sonuçlarını konseyde yaptığı açıklama ile duyurdu. Oylama sonuçlarına göre Gizem Kerimoğlu, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylece Gizem sürgün kampına giden 3. yarışmacı oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Üçüncü dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı parkurda yerlerini aldı. Parkurda denge ve güç kabiliyetini sağlayarak sayı almak isteyen yarışmacılar elinden gelen mücadeleyi gösterdi. Önce kadın yarışmacıların, sonrasında erkek yarışmacıların oynadığı dokunulmazlık oyunu eşitlik sağlandığı için bayrak yarışına kaldı.

İlk turda ünlüler ikinci turda da gönüllüler kazanırken, ayrak yarışında ise ünlüler takımı, 3-0 skorla dokunulmazlık oyununun galibi oldu. Bu sonuçla pazartesi akşamı Survivor 2022'de haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler oldu. Gönüllüler takımı ise eleme adayını belirlemek için konseyde toplandı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın