Serdar Demir biyografisi! TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir kimdir, kaç yaşındaydı?

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ. (TUSAŞ) Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı, Serdar Demir, trafik kazasından yaşama veda etti. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayımladı. Peki, Serdar Demir kimdir, kaç yaşındaydı? TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir hakkında bilgiler...

Serdar Demir biyografisi! TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir kimdir, kaç yaşındaydı"

TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabı üzerinden taziyelerini iletti. Peki, Serdar Demir kimdir, kaç yaşındaydı? İşte TUSAŞ İletişim Başkanı Serdar Demir biyografisi...

SERDAR DEMİR KİMDİR?

Serdar Demir 1977 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Lisansını Muğla Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tamamladı.

2002 yılında New York'ta İşletme dalında yüksek lisans derecesini elde eden Demir, ABD'de 8 yıl süreyle ticaret ve lojistik firmalarında satış sorumlusu ve iş geliştirme yöneticisi pozisyonunda görev yaptı.

2009'da Türk Hava Yolları (THY) Kargo bünyesine katılan Demir, iki yıl Anlaşmalar Müdürü ve altı yıl Dünya Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

TUSAŞ'ta İşe Alım Müdürü olarak göreve başlayan evli ve iki çocuk babası Serdar Demir, yine aynı kurum bünyesinde Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanlığı görevini üstlendi.

İSMAİL DEMİR'DEN BAŞSAĞLI MESAJI

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Twitter hesabından yayımladığı başsağlığı mesajında, "Savunma sanayiimizin acı kaybı. TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve TUSAŞ ailesine baş sağlığı diliyorum" ifadesini kullandı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın