Şafak Sezer yaşadığı kötü tecrübeyi canlı yayında anlattı! 'Vizontele'den beri...'

Ünlü oyuncu Şafak Sezer, yıllar sonra Vizontele filmi sonrası süreçle ilgili bir itirafta bulundu. Yılmaz Erdoğan'ın ilk sinema filmi Vizontele filminden sonra yaşadığı kötü tecrübeyi anlatan Şafak Sezer, anlattıklarıyla aynı zamanda gülümsetti.

Şafak Sezer yaşadığı kötü tecrübeyi canlı yayında anlattı! 'Vizontele'den beri...'

Ünlü oyuncu Şafak Sezer, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programına konuk oldu. Burada geçmiş yıllarına değinen Sezer, anlattığı bir kötü tecrübeyle hem stüdyodakileri hem de kendisini izleyenleri güldürdü.

'VİZONTELE'DEN BERİ YOK'

Yılmaz Erdoğan'ın aynı zamanda ilk sinema filmi olma özelliği de taşıyan Vizontele'de rol alan Sezer, o yıllardan beri devam eden saçlarıyla ilgili kötü tecrübesini şu sözlerle anlattı:

'O saçlar geri gelecek. Serkan diye bir arkadaşım var plan yapıyoruz. Kabak kabak nereye kadar! Ektirmeyi düşünüyorum, Vizontele'den beri yok o saç! Acaba ilaçlardan mı, yaşla mı alakalı bilmiyorum. Bütün erkeklerin sorunu...'

2016 yılında bir saç kremi için gönüllü olduğunu ve bu süreçte davalık olduğunu belirten Sezer, 'Beynime kan geldi! Önlerden biraz saç çıktı ama sonra vücut gitti! 'Neredeyim' ben oldum. Beyne çok kan gelmesi iyi olmadı. Yan etki yaptı, kafayı çok çalıştırmaya başladı.' ifadelerini kullandı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın