O Ses Türkiye bitiyor mu? O Ses Türkiye final mi yapacak?

Acun Ilıcalı, 'O Ses Türkiye final mi yapacak' sorusuna açıklama getirdi. İlgiyle takip edilen ses yarışması TV 8'de yayınlanıyor. Uzun süredir ekranda olan yapımın jüri üyeleri arasında Ebru Gündeş, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç bulunuyor. Peki, O Ses Türkiye final mi yapacak? O Ses Türkiye bitiyor mu?

O Ses Türkiye bitiyor mu" O Ses Türkiye final mi yapacak"

Ebru Gündeş, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç'un jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye'nin final yapacağı iddiaları konuşuluyor. TV 8'in uzun soluklu yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye'nin finaline dair açıklama ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan geldi. O Ses Türkiye final mi yapacak? O Ses Türkiye bitiyor mu?

O SES TÜRKİYE FİNAL Mİ YAPACAK?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için final yapacağı iddia edilmişti.

O Ses Türkiye'nin final yapacağı konusu sık sık konuşulmaya başlandı. Acun Ilıcalı'dan iddialara yanıt gecikmedi.

Acun Ilıcalı, "Saçma bir haber. Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktu. Delinin biri kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor. Jürimden aşırı mutluyum, programı da severek yapıyorum." dedi.

Ilıcalı, "Hadise ile O Ses Türkiye Rap'te birlikteyiz zaten" ifadelerini kullandı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın