DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan'ın cesedi nerede? O iddia stüdyoyu terk ettirdi!

Müge Anlı'nın programında gündeme gelen ve Türkiye'nin gündemine oturan Mehmet Karahan'ın ölümüne ilişkin flaş bir gelişme yaşandı. DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan hakkında canlı yayında ortaya atılan iddia üzerine kardeş Fatma Karahan stüdyoyu terk etti.

DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan'ın cesedi nerede" O iddia stüdyoyu terk ettirdi!

Manisa'da yaşayan ve 4 yıl önce şüpheli bir şekilde kaybolan Mehmet Karahan'ın ablası Fatma Hanım hakkında ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya atılan iddia, bir anda stüdyoyu karıştırdı.

Fatma Hanım'ın, kardeşi olan Radyocu Mehmet Karahan'ın cesedinin gömüldüğü yeri bildiği öne sürüldü.

İddiayı ortaya atan Aysun Hanım, DJ Gezgin hakkında ablası Fatma Hanım'ın, "Sevgilim beni odaya kilitleyip kardeşimi döverek öldürdü, cesedi de evin yanındaki ormana gömdü" dediğini itiraf etti.

Aysun Hanım'ın itirafının ardından abla Fatma canlı yayını terk etti.

"UMUT YEŞERDİ İÇİMDE"

Müge Anlı ise Fatma Hanım'ın ilk kez verdiği bu tepki karşısında, 'Biraz da olsa ümit yeşerdi içimde, çünkü ilk kez Fatma böyle bir tepki verdi" dedi.

NE OLMUŞTU?

Türkiye, Müge Anlı'da masaya yatırılan Mehmet Karahan olayına kilitlendi. Fatma Karadağ, sevgilisinin kardeşini gözü önünde döverek öldürdüğünü, cesedini tuvalete oturttuğunu ve kokmaması için her gün banyoda suladığını iddia etmişti.

Müge Anlı, Manisa'dan 2017 yılında şüpheli bir şekilde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan dosyasıyla ilgili yeni gelişmelere imza attı.

Kardeşi Mehmet Karahan'ın o dönem kocasından kaçıp birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, sevgilisinin cesedi tuvalete oturtup her gün banyoda kokmaması için yıkadığını söylemişti.

Vahşetin yaşandığı andan itibaren iki boyunca sevgilisi tarafından evde tutsak bırakıldığını ileri süren Karadağ'ı yalanlayan belgeleri araştırmacı gazeteci Müge Anlı ortaya çıkardı.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKMiŞLER

Müge Anlı, 6-26 Şubat 2017 tarihleri arasında kardeşinin dövülüp öldürüldüğünü kendisinin ise evde tutsak olduğunu söyleyen Fatma Karadağ'ın hastane kayıtlarını ortaya çıkardı.

Sağlık sorunları için iki farklı muayene kaydı ortaya çıkan Karadağ'ın gerçekleri söylemediğini ifade eden Müge Anlı, bunların dışında akılalmaz olayların bilgisine ulaştı.

Fatma Karadağ'ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği içinde olduğunu kaydeden Müge Anlı, ilaç içirip çıplak fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu sebepten kredi çektirdikleri bilgisini paylaştı.

ANNESİNİ SUÇLADI

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın ulaştığı bilgi ve belgelerin dışında canlı yayına katılan Fatma Karadağ'ın kızı ve damadı da annelerini suçladı.

Babasının kahrından öldüğünü annesinin dayısının cinayetinde parmağı olduğunu söyleyen Rukiye Özgüvenç'i eşi Muammer Özgüvenç de doğruladı.

Özgüvenç, kayınvalidesinin sevgilisi Cemal Durmaz'a evliyken kaçtığını, ikilinin beraber dolandırıcılık yaptığını ve ölümünden sorumlu olduğunu iddia ettiği Mehmet Karahan'ın cenazesinin nerede olduğunu bildiğini kaydetti.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın