Müge Anlı'da ortalık fena karıştı! Amca, 19 yaşındaki yeğeninin 42 yaşındaki kocasına yumrukla saldırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında ortalık birbirine girdi. Okumak için Kocaeli'ne gelen 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek 2 ay önce ortadan kaybolmuş ve aile yardım için Müge Anlı'ya başvurmuştu. Canlı yayında kızları okusun diye ellerindeki tek ineği sattığını söyleyen babanın çaresizliği ekran başındakileri derinden etkiledi. Müge Anlı, Fahriye'nin kendinden 23 yaş büyük Hasım'la apar topar evlendiğini ortaya çıkarınca Büyükçiçek ailesi neye uğradığını şaşırdı. Genç kızın ailesiyle yüzleşti. Aile, kızlarına kavuşurken sinirlerine hakim olmayan amca, canlı yayın esnasında Hazım isimli kişiye yumruk attı. İşte Müge Anlı'da yaşanan bu ilginç olayın detayları....

Müge Anlı'da ortalık fena karıştı! Amca, 19 yaşındaki yeğeninin 42 yaşındaki kocasına yumrukla saldırdı

ATV ekranlarında sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ilginç bir olay ile gündeme geldi. Canlı yayında yumrukların havada uçuştuğu programda yaşanan aile dramı izleyenlerin yüreklerini burktu. Ailesinin beslediği ineği satarak okuması için Konya'ya gönderdikleri 19 yaşındaki kızlarından 2 aydır haber alamayan aile, kızlarının 42 yaşındaki Hazım ile evlendiğini öğrenince olanlar oldu. Fahriye'nin kendinden 23 yaş büyük Hasım Koşdemir ile apar topar evlendiğini ortaya çıkarınca Büyükçiçek ailesi neye uğradığını şaşırdı. Kızlarına kavuşan aileden sinirlerine hakim olmayan amca, canlı yayın esnasında Hazım'a yumruk attı.

"FAHRİYE'Yİ HİMAYEME ALDIM, 3. MUSKASINI YAPTIRACAĞIM"

Geçimini sağladığı ineklerinden birini satarak kızına harçlık yollayan aile, kızlarının evlendiğini duyunca gözyaşlarına hakim olamadı. Olay sonrası canlı yayına bağlanan Hazım Bey, "Bilmediği şehirde okuyor, ona musallat olan biri vardı. Onu dövdüm ve Fahriye'yi himayem altına aldım. Ona 3. muskasını yaptıracağım, bana emanet"

MÜGE ANLI'DAN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Eskiden madde kullandığını ve artık bıraktığını itiraf eden Hazım, iddialara cevap vermeyi reddedip canlı yayını terk ederek karakolun yolunu tutmuştu ve Müge Anlı'dan şikayetçi olmuştu.

CANLI YAYINDA KAVUŞTULAR

Günlerdir kızına kavuşmak isteyen ise bugün canlı yayında Fahriye'ye kavuştu. Kızına sarılan gözü yaşlı baba, "Ben seni götürmeden gitmem buralardan" diyerek feryat ederken kızının sözleri herkesi şaşkına çevirdi. Evlendiği adamın geçmişini duyduğunda tedirgin olmadığını söyleyen Fahriye, "Sicilinin çoğunda da insan dövmek var. Sinirli olmuş tabii. İçiyordu, içmesini bıraktı. 5 vakit namazını kılıyor" dedi.

AMCA, YUMRUK ATTI

Fahriye'nin resmi nikahlı eşi Hazım stüdyoya geldi. "Biz böyle bir damadı kabul etmiyoruz" diyen aile bireylerinden amca, canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Hazım Bey'e yumruk attı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın