Müge Anlı'da böylesi görülmedi: Canlı yayında kendini odaya kilitledi

Müge Anlı'nın ekrana gelen son bölümüne ilginç anlar damga vurdu. Bir aydır eşinden haber alamayan Bayram Fındık'ın evine giden muhabir, Fındık'ın garip tavrıyla karşı karşıya kaldı. Canlı yayına çıkıp Müge Anlı'nın sorularını yanıtlamak istemeyen koca, kendini odaya kilitledi.

Müge Anlı'da böylesi görülmedi: Canlı yayında kendini odaya kilitledi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç anlar yaşandı. Sorulara cevap vermek istemeyen koca, canlı yayında kendini odaya kilitledi.

Bir aydır 27 yaşındaki eşi Hanife Fındık'tan haber alınmayan Bayram Fındık, Müge Anlı canlı yayınına katılmamak için kendisini odaya kilitledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert muhabiriyle konuşmak istemeyen Fındık'ın ilginç tavrı şaşkınlıkla karşılandı.

MÜGE ANLI DA ŞAŞIRDI

Yaşadığı olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Müge Anlı'nın çabaları kısa bir süreliğine de olsa sonuç verdi. 31 yaşındaki Bayram Fındık, kendisini kilitlediği odadan çıkarak açıklamalarda bulundu.

SONUNDA ODADAN ÇIKTI

Kendisini ifade etmekte güçlük çektiğini dile getiren Bayram Fındık, "Sorular karşısında panik yapıyorum. Suçlu durumuna düşüyorum. O yüzden kendimi odaya kilitledim" sözlerini kullandı. Eşinin kaybolmasıyla bir ilgisi bulunmadığını öne süren Fındık, "Karım, kendi iradesiyle çekip gitti" diye konuştu.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın