Misafir neden bitiyor? Misafir dizisi final mi yapıyor, ne zaman?

Fox TV'de yayın hayatına başlayan Misafir dizisinin final yapacağı konuşuluyor. Başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı yapım, perşembe akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Peki, Misafir dizisi final mi yapıyor, ne zaman? Misafir neden bitiyor?

Misafir neden bitiyor" Misafir dizisi final mi yapıyor, ne zaman"

Misafir dizisi final yapacağı öne sürüldü. Bu sebeple izleyiciler, "Misafir dizisi final mi yapıyor, ne zaman? Misafir neden bitiyor?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Arda Sarıgün'ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerini; Hazal Kaya (Güneş), Buğra Gülsoy (Erdem) ve Ozan Dolunay'ın (Giray) paylaşıyor. İşte Misafir dizisi finali hakkında tüm merak edilenler...

MİSAFİR DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR, NE ZAMAN?

Misafir dizisi final yapacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizi Misafir erken final kararı aldı. Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek.

MİSAFİR NEDEN BİTİYOR?

Misafir dizisinin final sebebinin düşük reytingler olduğu iddia edildi. Fakat yapım şirketinden bir açıklama gelmedi.

MİSAFİR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Geçmişinden kaçan Gece'nin yeni hayatı, eskisini bitirmeye çalıştıktan sonra başlar. Gözlerini hastanede açtığında bunu bir fırsata çevirir ve doktorları hafızasını kaybettiğine inandırır.

Başarılı bir polis olan Erdem, kimliği belirlenemeyen bu zavallı kıza acır ve kim olduğunu hatırlayana kadar Gece'ye ailesiyle birlikte evinde kalmayı teklif eder. Gece, tanımadığı bir adamın evine gitmek istemese de peşinden gelen geçmişinden kaçmak için bu teklifi kabul eder ve bir anda kendini 3 çocuklu bir evde bulur.

Annelerini kaybetmiş olan Deniz, Balım ve Toprak, anne hasretinden ve babaları Erdem'in onları sevgiyle yetiştirmesinden dolayı denizden çıkan bu gizemli kızdan çok etkilenirler. Maalesef aynısı Gece için geçerli değildir ancak başka çaresi olmadığı için bir süreliğine bu ailenin misafiri olmak zorundadır.

Zaman ilerledikçe ve Gece, Erdem ile çocuklarıyla vakit geçirdikçe hayatı boyunca hiç bilmediği sevgiyi görecek ve bu ailenin sıcaklığında Güneş olarak yeniden doğacaktır.

Fakat Gece'nin karanlık geçmişi onun peşini bırakmayacak, Erdem'in ise en yakınlarından bile sakladığı sırrı herkesin hayatını mahvedecektir.

  • Misafir dizisi
  • final
  • ne zaman
  • neden final
  • fox tv
Tüm Güneş haberleri için tıklayın